Klaudijai – vardinis kvietimas į „Grand Prix“

gegužės 2, 2022

Lietuvos taekwondo rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė sulaukė įvertinimo. Per Lietuvos taekwondo federaciją Klaudiją pasiekė vardinis kvietimas į birželio 3-5 d. Romoje vyksiantį prestižinį „Grand Prix“ turnyrą.

Į šias varžybas, kuriose atletai kovoja tik keturiose olimpinėse svorio kategorijose (moterys – iki 49, iki 57, iki 67 ir per 67 kg), kviečiama po 32 geriausius sportininkus iš viso pasaulio. Konkurenciją gerokai didina tai, kad vardiniai kvietimai siunčiami ir aukščiausią reitingą turintiems sportininkams, kurie įprastai kovoja žemesnėje svorio kategorijoje.

Tiesa, apribotas dalyvių iš tos pačios valstybės skaičius. G-6 serijos „Grand Prix“ turnyre vienoje svorio kategorijoje leidžiama dalyvauti tik dviem geriausiems tos pačios valstybės kovotojams. Griežtesnė tvarka tik olimpinėse žaidynėse – jose į visas keturias svorio kategorijas vienai valstybei leidžiama atsiųsti tik 2 vyrus ir 2 moteris.

Prieš šį prestižinį turnyrą Klaudijos dar laukia išbandymas gegužės 19-22 d. Mačesteryje (Didžioji Britanija) vyksiančiame  Europos taekwondo čempionate. Šioms varžyboms trenerio Aurimo Masio auklėtinė ruošėsi nuo šių metų pradžios.