Klaudijai – Šiaulių vicemero sveikinimai

gruodžio 5, 2019

Klaudija Tvaronavičiūtė, Edgaras Abromavičius ir jų treneris Romualdas Montvidas ketvirtadienį buvo pakviesti į Šiaulių miesto savivaldybę. Vicemeras Egidijus Elijošius pagerbė sportininkus ir jų trenerį už pasirodymą Europos taekwondo olimpinių svorio kategorijų čempionate.

Dubline (Airija) vykusiame čempionate Klaudija užėmė aukštą penktąją vietą (dalyvavo 24 sportininkės), o Edgaras buvo devintas (dalyvavo 36 sportininkai). Sporto centro „Atžalynas“ sportininkams kelią medalių link užkirto ta pati priežastis – burtai abiem lėmė akistatą su būsimaisiais čempionais.

Klaudija ketvirtfinalyje 1:10 nusileido gerokai labiau patyrusiai kroatei Marijai Stetič, o Edgarą aštuntfinalyje po dramatiško mūšio 18:16 eliminavo rusas Sarmatas Čakojevas.

„Kartais nugalėti save yra svarbiau nei pergalė, laimėtas medalis. Mes jūsų laukiame ne tik laimėjus, – šypsodamasis kalbėjo vicemeras  E.Elijošius. – Koncentruokitės ne į olimpines žaidynes, o į artimiausią kovą. Tada viskas savaime ateis“.

Treneris R.Montvidas padėkojo Savivaldybės vadovams už požiūrį į sportą: „Mes turime idealias sąlygas, galime pasikviesti į stovyklas sportininkų iš Izraelio, Norvegijos“.

Klaudija papasakojo šeimininkams apie dėl sporto atidėtas studijas, kasdienes treniruotes ir tikslo siekimą: „Nėra taip lengva, nes organizmas per tiek metų išmoko priešintis svorio metimui. Nepakanka kažko atsisakyti – reikalinga visa sistema, todėl džiaugiuosi, kad turiu konsultuojantį specialistą“.

Pakalausta, ar sunki kova su svoriu, sportininkė nusišypsojo: „Visiems siūlau pabandyti. Gyvenu be vakarėlių, be gimtadienių švenčių. Esu pasišventusi šiam sportui, turiu tikslą, ir jo siekiu“.

Iki metų pabaigos Klaudija tik treniruosis – šių metų varžybų maratonas baigėsi. Treneris R.Montvidas sakė, kad dabar laukia itin sunkūs keturi mėnesiai, nes balandį Milane (Italija) vyks atrankos į olimpines žaidynes turnyras.

„Į dvi vietas pretenduos 35-40 panašaus lygio sportininkės. Reikės ne tik gero pasiruošimo, bet ir Fortūnos“, – sakė treneris.

Per šį priėmimą buvo pagerbta ir 60-metį švenčianti ilgametė žolės riedulio trenerė Angelė Bučmienė.

Šiaulių miesto savivaldybė yra paskelbusi geriausių sportininkų, komandų ir renginio rinkimus. Tarp geriausių sportininkių yra minima ir  šiemet pasaulio taekwondo čempionate 9-ąją vietą laimėjusi Klaudija.

Už ją iki gruodžio 13-osios galima balsuoti čia: http://www.siauliai.lt/lit/Irinkite-2019-m-iauliu-miesto-metu-sportininke