Klaudijai – Šiaulių metų sportininkės laurai

gruodžio 21, 2019

Lietuvos taekwondo rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė sulaukė pripažinimo gimtuosiuose Šiauliuose. Sporto centro „Atžalynas“ trenerio Romualdo Montvido auklėtinė išrinkta Šiaulių metų sportininke. Be to, jai įteikta ir metų premija, kurią gavo 10 geriausių  miesto sportininkų.

2019 m. Klaudija įspūdingai pasirodė Mančesteryje (Didžioji Britanija) pasaulio taekwondo čempionate – 20-metė kovotoja užėmė aukštą 9 vietą. Su 68 pajėgiausiomis planetos sportininkėmis besivaržiusi šiaulietė galėjo žengti dar toliau, bet aštuntfinalio kovos su kroate Nikita Glasnovič pirmajame raunde patyrė rankos traumą – lūžo riešo kaulas. Klaudija užteko valios kovoti iki pabaigos, bet varžytis dėl pergalės nebebuvo galimybių.

Kitas laimėjimas – Europos taekwondo olimpinio svorio kategorijų čempionate pelnyta 5 vieta. Šiame turnyre dėl už šiaulietės nugaros liko 19 sportininkių.

Klaudija pripažino, kad besibaigiantys metai buvo tikrai neblogi: „Tikiuosi, kad ateityje bus dar skambesnių pergalių. Ne viskas priklauso vien nuo sportininko, reikia ir Fortūnos šypsnio. Dabar svarbiausia – kitų metų balandį Milane įveikti olimpinės atrankos etapą“.

Šiaulių metų sportininke išrinkta Klaudija dėkojo visai savo komandai – treneriui Romualdui Montvidui, fizinio parengimo treneriui Mantui Valčiukaičiui, papildų ir svorio klausimais konsultuojančiam Vitalijui Smackiui, asmeniniam gydytojui Kęstučiui Petraičiui, tėčiui Deimantui Tvaronavičiui, kitiems rėmėjams: „Visa tai pasiekta tik darnaus kolektyvinio darbo dėka. Esu labai dėkinga visiems, kurie buvo kartu su manimi“.

Šiaulių metų sportininku išrinktas lengvaatletis Andrius Skuja, metų vyrų žaidimų sporto komanda – regbininkai „Vairas-Kalvis-Jupoja“, metų moterų žaidimų komanda – „Gintros-Universiteto“ futbolininkės,  metų sporto renginiu – 2019 m. pasaulio žirgų konkūrų taurės etapo varžybos.

Į geriausiųjų sportininkų dešimtuką pateko ir kartu su Klaudija sportuojantis Edgaras Abromavičius.

Evaldo ČERNIAUSKO nuotr.