Klaudijai ir treneriui – priėmimas Šiaulių miesto savivaldybėje

gegužės 30, 2019

Šiaulių miesto vadovai pasveikino Mančesteryje (Didžioji Britanija) vykusiame pasaulio taekwondo čempionate devintąją vietą iškovojusią Klaudiją Tvaronavičiūtę, trenerį Romualdą Montvidą, sportininkės tėtį verslininką Deimantą Tvaronavičių, Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ direktorių Giedrių Snudaitį.

Į susitikimą su vicemeru Egidijumi Elijošiumi atėjusi Lietuvos taekwondo rinktinės lyderė pasidalijo įspūdžiais iš čempionato, papasakojo apie ją sustabdžiusią traumą. „Akistata su varžovėmis iš pasaulio elito parodė, ko dar trūksta, kur reikia pasitempti“, – sakė Lietuvos taekwondo istoriją perrašiusi sportininkė.

Dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes kovojanti  dvidešimtmetė jau metus sportuoja profesionaliai, dėl sporto sustabdė ir studijas. Klaudija padovanojo vicemerui nuotrauką su sustabdyta akimirka iš pasaulio taekwondo čempionato, papasakojo apie šio sporto subtilybes.

Per priėmimą buvo pagerbti ir Šiaulių „Baltrex – Šiauliai“ regbininkai, kurie Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos Čempionų regbio – 7 taurės turnyre pateikė staigmeną ir iškovojo vicečempionų titulą.