Klaudija neatsilaikė prieš Lenkijos superžvaigždę

lapkričio 2, 2019

Baryje (Italija) vykstančiame G4 extra Europos taekwondo čempionate Klaudijai Tvaronavičiūtei burtai lėmė vieną pajėgiausių varžovių. Lietuvos rinktinės lyderei jau pirmoje kovoje teko stoti į mūšį su viena ryškiausių Senojo Žemyno žvaigždžių lenke Patrycja Adamkiewitcz.

Su pasaulio kyorugi reitinge 8-ąją vietą užimančia Lenkijos superžvaigžde Klaudija jau buvo išmėginusi jėgas dukart. Abusyk pergalę iškovojo P.Adamkiewitcz.

„Tai bus lakmuso popierėlis mums. Jis parodys, kur dabar esame, – ištraukus burtus kalbėjo treneris Romualdas Montvidas. – Šis čempionatas mums – vienas iš etapų prieš balandį Milane (Italija) vyksiantį atrankos į Tokijo olimpiadą turnyrą“.

Treneris pažymėjo, kad trauktis nėra kur – norint iškovoti kelialapį, teks įveikti ir P.Adamkiewitcz barjerą: „Į olimpiadą pateks tiks saujelė verčiausiųjų“.

Šeštadienį prieš vidurdienį įvykusi trečioji tarpusavio dvikova tarp Klaudijos ir Lenkijos superžvaigždės P.Adamkiewitcz prasidėjo atsargiai. Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ kovotoja netgi turėjo iniciatyvą, bet pirmasis raundas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Antrajame raunde abi sportininkės neišlaikė – per vieną ataką apsikeitė tiksliais smūgiais. Klaudija už pavyzdinę ataką į sąskaitą įsirašė 3 taškus, o varžovė – 2. Deja, per likusią minutę laviną atakų surengusi lenkė ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą – 7:3.

Lemiamame raunde Klaudija buvo priversta rizikuoti ir nuolat atakuoti, nes spaudė tirpstantis laikas. Patyrusi varžovė tykojo menkiausios klaidelės ir savo pergalę įtvirtino dar dviem smūgiais į korpusą – 11:3.

Pirmą kartą taekwondo istorijoje surengtame G4 ekstra Europos taekwondo čempionate varžėsi 200 kovotojų iš visos Europos. Olimpinėje moterų svorio iki 57 kg kovojo 21 atletė.

Netrukus Klaudija išvyks į Paryžių – lapkričio 16-17 d. dalyvaus G1 serijos turnyre „French Open 2019“.