Klaudija išvyko į Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionatą

rugsėjo 4, 2019

Lietuvos taekwondo rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė kartu su treneriu Romualdu Montvidu išvyko į Europos jaunimo (iki 21 metų) taekwondo čempionatą. Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ sportininkė šiame turnyre dalyvaus penktą kartą.

Tiesa, 20-metei šiaulietei tai – paskutinė galimybė, nes kitąmet dėl amžiaus varžytis šiose pirmenybėse jau nebegalės.

Sportininkė šiam iššūkiui rengėsi visą vasarą. Klaudija plušėjo su asmeniniu fizinio parengimo treneriu Mantu Valčiukaičiu, dirbo su mitybos ir papildų klausimais konsultuojančiu treneriu Vitalijumi Smackiu.

Be to, Klaudija važinėjo į sporto stovyklas Lietuvoje ir užsienyje, jose šlifavo techniką, taktiką su ilgamečiu savo treneriu R.Montvidu.

Į Helsinborge (Švedija) vykstantį turnyrą užsiregistravo 458 sportininkai. Svorio kategorijoje iki 57 kg besivaržanti Klaudija į kovą stos penktadienį. Šiaulietės svorio grupėje – net 32 sportininkės.

Klaudija šiame turnyre jau dalyvavo keturis kartus – 2015 m. Bukarešte (Rumunija), 2016 m. Grozne (Čečėnija), 2017 m. Sofijoje (Bulgarija), 2018 m. Varšuvoje (Lenkija).

Aukščiausias Lietuvos rinktinės lyderės pasiekimas – bronzos medalis. Jį šiaulietei pavyko iškovoti Čečėnijoje vykusiame čempionate.